0542032999
שיחת ייעוץ חינם
אודות

נעים להכיר

אהרון ברנד זאב משכנתאות

 

אודות

ז.א.ב משכנתאות נוסדה בשנת 2021 ע"י אהרן ברנד, הבעלים של ז.א.ב משכנתאות וחבר ברשת "איתנים" הארצית למשכנתאות , יועץ משכנתאות בעל ניסיון רב בתחום המשכנתאות. את ניסיונו הרב רכש אהרן במהלך לימודיו במכללת איתנים בשנת 2021, לאחר סיום לימודיו במכללה החל לעבוד ברשת  איתנים על מנת לצבור עוד ניסיון בתחום המשכנתאות ולהתחבר לכוח חזק בעולם המשכנתאות.

החזון של ז.א.ב משכנתאות: היא שליחות להגשים, מתוך רצון עז. לכוון ולהגשים חלומות לכמה שיותר משפחות ולצאת לדרך חיים חדשה, בטוחה ויציבה יותר .

 

שירותי ז.א.ב משכנתאות

ב – ז.א.ב משכנתאות, תמצאו את השירותים הבאים:

 

משכנתא חדשה- משכנתאות חדשות המוצעות לבעלי הון עצמי שרוצים להשלים לשווי הנכס ולקנות דירה חדשה. מדרגות המימון למשכנתא חדשה הם : 45% – 75% ובפלטפורמות אחרות כגון מחיר למשתכן גם עד 90% . קניית דירה חדשה היא סמל להתחלה חדשה בחיים והדרך הנכונה לשם היא מאוד חשובה ומשמעותית .

 

מיחזור משכנתא- שיפור המשכנתא הקיימת וחסכון בכסף. מיחזור המשכנתא מתבצע באמצעות בניית תמהיל חדש בהתאם לצרכי הלקוח ומכרז ריביות מאסיבי בין בנקים שונים שבסופם הלקוח מקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורו . בדיקת מיחזור המשכנתא מתבצעת ללא עלות וללא התחייבות.

 

איחוד הלוואות- איחוד כל ההלוואות של הלקוח להלוואה אחת כוללת. באמצעות הלוואה אחת כוללת של כלל ההלוואות והכנסתם להחזר המשכנתא שלכם אנו מוזילים את ההחזר החודשי,

הריביות והעול הפיננסי החודשי שלנו . ע"י איחוד הלוואות יוצאים לדרך חדשה , בטוחה ויציבה יותר .

 

פתרונות פיננסיים לקניית דירה להשקעה/ שנייה- באמצעות פתרונות פיננסיים ניתן לרכוש דירה להשקעה או דירה שנייה באמצעות הון עצמי נמוך או ללא הון עצמי בכלל וכך ליהנות משני נכנסים ויותר המהלך הייחודי הזה נותן לנו אופציה לצאת לדרך של הכנסה פאסיבית וחופש כלכלי.

 

ייחודיות  ב ז.א.ב משכנתאות

זמינות ומקצועיות – ז.א.ב משכנתאות עובדת בכל רגע ורגע מתוך הבנת השוק ופיתוחו ומתקדמת בידע הנדרש כדי שלקוחותינו יקבלו את השירות המקצועי שקיים בשוק מתוך רצון להתקדם ולתת את השירות והתוצאה הטובים ביותר וכל זה כמובן בזמינות מתמדת ללקוח מתן שקט נפשי וליווי צמוד מתוך הבנת הלחץ שהלקוח שרוי בו.

 

מצוינות – להיות ראשון בכל דבר זו הדרך הנכונה מתוך כך אנו עובדים בנחישות , תעוזה ותמידות להצלחת הלקוח ורצונו ותמיד לומדים עוד לטובת שיפור הלקוח הבא.

 

מחויבות אישית – לקיחת כל משכנתא של לקוח כאדם החשוב לי ביותר זו אבן דרך ב ז.א.ב משכנתאות וכך אנו עובדים עבור כל לקוח כדי שהלקוח ידע ויבין שהתוצאה שקיבל היא הטובה ביותר בשוק ואנו מאידך גיסא יודעים שהעבודה שלנו נעשתה בצורה הטובה ביותר עבור הלקוח מתוך מחויבותינו אליו.

 

משפחתיות – מה הקשר בין משפחה לעבודה ? אצלינו מקבלים את התשובה ! הקשר שנוצר אצלינו בין הלקוחות לעובדים הוא שיוצר את ההצלחה והדרך הטובה ביותר להבטיח את ההצלחה וקבלת התוצאה הטובה ביותר.

 

חזון ז.א.ב משכנתאות

הוא לתת מתן שקט נפשי לכלל הלקוחות , ליווי צמוד וחם מתחילת התהליך ועד סיומו ומעבר לכך , זמינות ונכונות לעזרה וקשר רציף עם לקוחותינו , בנוסף לתת לדור הצעיר והמבוגר את הידע הרצון היכולת ואי הפחד ללכת להשקיע ולהתפתח מבחינה עסקית מתוך בטחון והבנה אמיתית בדרך שהם יבחרו בליווי צמוד ובהבנת הלקוח עד תום רצונותיו ויכולותיו.

כדי שגם אתם תרגישו בבית.