0542032999
שיחת ייעוץ חינם
השירותים שלנו

משכנתה חדשה

אתם בדרך לקנות דירה? מסתבר שגם בדרך למשכנתה... מה זה אומר בכלל: ייעוץ משכנתה? אז נכון, את המשכנתה הבנק נותן, אבל הוא לא מחפש לפנק אתכם,הבנקים בסך הכול רוצים להרוויח עליכם ריביות!! יועץ המשכנתה המומחה, משיג לכם את המשכנתה הטובה ביותר לכם! מה זה ייתן לי? תהליך כזה של ליווי בלקיחת משכנתה חדשה, נותן לכם שקט בראש, והרבה יעילות ומקצועיות בכל התהליך.

מחזור משכנתה

שמתם לב שאתם מכניסים יותר כל חודש? או אולי צרכי המשפחה גדלו? יש לכם הזדמנות לשפר את החזרי המשכנתה! מה זה בכלל מחזור משכנתה? מחזור משכנתה זה אומר לקחת את יתרת המשכנתה שנותרה, ולהחזיר אותה בתנאים חדשים. למה זה יעזור לי? להצליח לעמוד בהחזרים החודשיים, או לחילופין להגדיל את ההחזרים, ולסיים עם המשכנתה מהר יותר! לחצו לראות יותר על מחזור משכנתה>>

איחוד הלוואות

ההלוואות חונקות אתכם? התפזרתם עם ההלוואות והמשכנתה? בואו נעשה לכם סדר! אולי אתם צריכים לקחת משכנתה לאיחוד הלוואות! מה זה משכנתה לאיחוד הלוואות? איחוד כלל ההלוואות הנוכחיות להלוואה אחת מוגדרת, עם ריבית אחת. למה זה יעזור לי? לסדר בראש, וסדר בכיס (בעו"ש)...ישנם 3 תועלות עיקריות: 1. סדר ואפשרות לעקוב על ההחזרים. 2. הפחתת עלויות, ומניעת ריביות על ריביות. 3. אפשרות של סגירת מינוס, שזו הלוואה בריבית גבוהה.

משכנתה הפוכה

מיציתם את הדרכים הקלאסיות להשגת כספים? שוברים ת'ראש למצוא רעיונות? בואו לשמוע על פלטפורמה להלוואת סכומי כסף, שעדיין לא הכרתם! מה זה משכנתה הפוכה? בשתי מילים, זוהי הלוואה בנקאית בשווי נכס, שניתנת תמורת הנכס. במועד סיום המשכנתה, הלווה יחזיר את סכום המשכנתה בתוספת ריבית בלון. למה זה יעזור לי? במשכנתה הפוכה, ניתן לקבל הלוואה של סכום גדול לכל מטרה, ללא תשלום חודשי, ללא צורך בביטוח חיים ובמבחן הכנסה. לא נתעלם מהחיסרון העיקרי, שהריבית גבוהה משמעותית.